תושבי תאגיד הרי נצרת היקרים

תאגיד הרי נצרת מפעלי מים וביוב בע"מ משרת את העיר נצרת ,יפיע ,ריינה,אכסאל ועילוט ,את התאגיד הקימו לפי החוק והתחילו את פעילותיו מיום 1/01/09.

בימים אלה אנו מסכמים בסיפוק שנה ראשונה להקמת תאגיד הרי נצרת, הקמנו חברה אמינה, מתקדמת ויעילה שפועלת ללא הרף לשיפור תשתיות המים והביוב בעיר נצרת וביושבים ריינה ,אכסאל ,עילוט, ויפיע ולשדרוג השירות ללקוחות החברה.

הקימו את התאגיד בהתאם להוראות חוק תאגידי מים וביוב משנת 2001, המחוקק חקק את החוק על מנת להבטיח ולשרת את האזרחים בנאמנות וגם לעמוד על רווחתו עקב בעיות מצטברות מעבר ולהבטיח את השימוש בכספי כל תושב, אשר משלם עבור שרותי המים והביוב , מתוך זה תקוותינו היא שיתוף פעולה עם כל האזרחים כאשר דלת התאגיד פתוחה לכל הצעה , בקשה ושירות.

אנשים מקצועניים בתחום המים והביוב וחברי דירקטוריון אמינים מנהלים את תאגיד הרי נצרת.

התאגיד השקיע כ 10 מיליון ₪ בשיפור תשתיות המים והביוב בתחומי התאגיד, הקמנו מחלקת שירות לקוחות וגבייה לשיפור מערך הגבייה לגביית הכספים עבור המים וכל מיני היטלי הפיתוח ואנו פועלים ללא ליאות כדי שאיכות מי השתייה בתאגיד תוסיף להיות הגבוהה בארץ , כפי שהיא היום.

מערך השירות שלנו כולל את אתר האינטרנט שבנינו עבורכם התושבים, האתר נועד לשרת אתכם התושבים, ולספק את כל המידע במהירות ויעילות.
באתר תמצאו את כל המידע הרלוונטי אודות חשבון המים והביוב , תשלום מקוון של החשבונות, אפשריות מגוונות ליצירת קשר, כדי ליעל עבורכם את השירות ולחסוך לכם את זמן ההגעה למחלקת שירות הלקוחות והגבייה.

כולנו בתאגיד הרי נצרת ערוכים ומוכנים להעניק לכם את השירות המקצועי והמיטבי ורואים בקידום החברה את קידומה של עיר נצרת והכפרים יפיע ,עילוט, אכסאל וריינה תוך שמירה על רווחת וזכויות כל אחד ואחד מכם התושבים.
כולנו תקווה שכלל האזרחים יתנהגו כראוי וישלמו את המוטל עליהם עבור צריכת המים כמו שמשלמים את החשמל והטלפון , כדי שהתאגיד יקיים את תוכניותיו מהר ככל האפשר .

כמנכ"ל התאגיד מהנדס ח'אלד עתאמלה משרדי פתוח בפניכם ועומד לשירותכם בכל נושא שיגיע אלי.

בכבוד רב,
ח'אלד עתאמלה
מנכ"ל התאגיד